Jezdecký oddíl

 

Srpen

Letní tréninky

Letos se léto projevilo opravdu v plné síle. Převážně horké a suché počasí dopadá taky na tréninky koní, a tak se převážná většina tréninků odehrává brzo ráno, kdy je ještě příjemně, nebo pozdě večer, kdy už je příjemně. Ale i tak nezbývá všem v jezdecké škole než zatnout zuby a horké letní měsíce přečkat.

Stavba jízdárny

Pomalu ale jistě míříme do konce. Položený už je i lomový prach, vrstva písku, geotextilie Hiposafe a vrchní vrstva písku. Díky (snad jediné letní) bouřce se podařilo geotextilii zamíchat a už se čeká "jenom" na zavlažovací systém a oplocení.

"Nový" skokový materiál

Díky malé brigádě, kterou jsme si uspořádali, máme "nový" skokový materiál. Stará břevna dostala nový kabátek a vypadají teď mnohem líp. Už se jenom čeká na zprovoznění jízdárny. A běda tomu, kdo do nich bude kopat ;)

Hobby Doloplazy

V sobotu 10.8. jsme vyrazili na další hobby parkury, tentokrát ve velkém (Hessy, Barwa, Merry a Galet). Povrch opět nebyl po děšti ideální, aůe všichni koníci se moc snažili. Tím nejúspěšnějším se nakonec stala Andula s Barwou, kdy si v ZZ dokázaly vybojovat krásné 4. místo

 

Nová jízdárna v provozu

A přece jsme se dočkali. Není sice kompletní, ale povrch se dá plně využívat. Ještě chybí hrazení, ale na naší nové jízdárně se trénuje jedna báseň. Ani skokové tréninky povrchu neuškodily a tak prošel svojí první zatěžkávací zkouškou. Každý si ji nemůže vynachválit.

Hobby parkury Sobotovice

V sobotu 24.8. jsme vyrazili do Sobotovic na parkurové závody. V klasickém sestavení Hessy-Evča, Barwa-Andula a Merry-Hanka. Počasí nám přálo a tak koníci krásně skákali. Hessy s Evčou získaly 4. místo ve dvoufázovém skákání 80/90cm a Barwa s Andulou tuto soutěž vyhrály.

Odkaz na fotogalerii: http://mevrin.rajce.idnes.cz/24.8.2013_hobby_parkury_Sobotovice/

Video: Hessy:

Barwa:

Merry: