Úvod > Jezdecký oddíl > Listopad

Jezdecký oddíl

 

Listopad

v polovině listopadu jsme konečně uvítali dlouho očekávaný a prozatím                        
opravdu poslední přírustek do stáda, koníka JULIE SILVER SLIDE, jehož majitelkou je Barča Otáhalová.  Tímto jim přejeme hodně mnoho společných dní plných sluníčka a pohody laugh
 
 
- se změnou času na zimní, je brzo tma crying  a tak jsme po celém obvodu jízdárny zprovoznili osvětlení enlightenedNa fotkách to sice vypadá jako kdyby přistálo UFO, ale "naživo" wink je krásně vidět a dokonce ani na koně nevyskakují žádní stínoví Bubáci.
 
 
- 01.11. se Eva s Arčou a Hanka s Merry zúčastnily prvních závodů WE (working equitation) konaných v jinak westernových Koryčanech.
Počasí jim docela přálo což bylo štěstí, protože se závody i při méně početné skupine závodníků protáhly až do pozdních odpoledních hodin.
WE se skládají ze 3 soutěží.
První byla drezůra tady si rozdělily 1. místo Eva s Arčou a 2. místo Hanka s Merry, bylo vidět že příprava z klasických drezur se vyplatila a je velmi důležitá i v tomto sportu.
Jako druhá se jede ovladatelnost (trestné body) tady Hanka s Merry skončily na 5. místě, ale Arča už bohužel z nervozity pokazila 3 překážky, protože to dlouhé skoro 5-ti hodinové čekání od drezurní úlohy už bylo nad její síly a skončila na 9. místě.
Jako třetí se jede speed test (trestné body + čas) a tady se únava a čekání projevily i na Hance a Merry tak že udělali pár chyb a obsadily 8. a celkově, po sečetní všech výsledků, 5. místo. Eva s Arčou už speed test nešly a celkově skončily na 8. místě.
 
- jinak nám zatím listopadové počasí přeje yes koníci ještě můžou chodit i na pastviny a to se jim moc líbí, protože je celé dny není vidět.