Úvod > Jezdecký oddíl > Květen

Jezdecký oddíl

 

Květen

Licence WRC 

1.května vyrazila Eva s Kačkou na Ranč Kostelany složit licence, aby mohly konečně vyrazit na závody. I přes menší Spirdovu nervozitu se holky nevzdaly a jezdeckou část zvládly. Test už potom nebyl žádný problém a tak zbyl čas ještě i na trénink Krtečka.

Westernové závody Kostelany

19.května si Kačka vyjela novou licenci vyzkoušet a zúčastnili se se Spiďou prvních oficiálních závodů. Přes to, že byl Spirit hodně nervózní ( přece jen koní bylo hodně a závodní pauza byla dlouhá ) se Kačce podařilo vybojovat 7. místo v Trail Senior.

Hobby parkury Doloplazy

V ten samý den jako Kačka se Spirďou vyjely Vendula s Andulou na první parkurové závody v sezoně. Obě dvojice s parkury teprve začínají, a tak bylo velkým potěšením, když Barwa s Andulou přešly stupňovanou obtížnost do 50 cm čistě. 6. místo v ZM už bylo jenom třešničkou na dortu.

Westernové závody Horka nad Moravou

26.května si naše závodní dvojice Kačka a Spirda zopakovali jaké to je zažít závodní atmosféru. Spirda už se trochu uklidnil a výsledkem bylo 4. místo v Trail Mládež.

Hobby parkury Huslenky

Shodou náhod se i na druhé parkury Andula s Barwou vydaly ve stejný den jako Kačka se Spirďou. Výsledky byly tentokrát ještě lepší a Baruška nás potěšila 5. místem ve stupňované obtížnosti do 80 cm a ještě jedním 5. místem v ZM =)